E3 Strand
100% genieten van zon, water, strand en relaxen!
Gesloten! Een strand met wit zand, grasweiden om op te liggen, alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heerlijk dagje van de zon genieten. Iedereen vindt hier een ideaal plekje op het ruime terrein. Het ondiepe water is super fijn voor de allerkleinsten, de wat grotere waterratten kunnen een duik in het diepe nemen.
Een dagkaart voor het Strandpark kost € 5,00 vanaf 3 jaar. Parkeren is GRATIS. Een strandbedje huur je voor € 10,00 per dag. Als je van plan bent vaker te gaan, is een abonnement waarschijnlijk een goeie optie.
Bij het restaurant zijn tevens subs en ligbedden te huur voor het echte strandgevoel.
Via de roze button kom je op de website.
Voor buiten zwemmen en lekkere strandjes voor de zomer, kun je kijkje nemen in ons overzicht.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!