
Essink Sportcentrum Budo
Bij Essink Sportcentrum kun je terecht voor budo-sporten zoals Judo, Karate en Jiujitsu.
Voor opgroeiende kinderen vanaf 5 jaar is Judo ideaal voor de lichaamsontwikkeling. De basisvormen van bewegen, trekken, duwen, dragen, tillen en rollen zijn oefeningen die de judosport veelzijdig en intensief maken.
Voor kids vanaf 7 jaar is Karate een sport waarbij snelheid, techniek en concentratie een grote rol spelen. In pittige lessen wordt getraind in trap-, stoot- en weringtechnieken voor aanval en verdediging.
Voor de jeugd vanaf 7 jaar is er Jiujitsu. Deze sport is gericht op het buiten gevecht stellen en dus onschadelijk maken van een tegenstander. Je leert effectief verdedigen door gebruik te maken van de zwakke en kwetsbare plekken van de aanvaller. Dit is de ideale zelfverdedingsmethode.
Voor meer info of voor het inschrijven voor een proefles, klik op de roze button. Je komt dan op de website.
Voor alle zelfverdedigingssporten in de regio Eindhoven kun je een kijkje nemen in ons overzicht!
Essink Sportcentrum
Toon Schroderlaan 2
5644 HS Eindhoven
Openingstijden
Voor lestijden en proeflessen verwijzen we je naar de site van de aanbieder.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!