
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Welkom bij Fun Forest Venlo! Wat je in een gewoon bos niet mag of kan, mag je hier wel. Je gaat de bomen in. Je krijgt twee tot drie uur lang de tijd om alle parcoursen te verkennen en van boom naar boom te klimmen. Het enige wat je mee hoeft te nemen is een beetje durf.
In het klimbos beweeg je je via touwen, ladders, bruggen en tokkelbanen door de bomen. Het klimpark heeft 9 parcoursen, van 2,5 tot 15 meter hoogte. De instructeurs houden toezicht vanaf de grond en helpen wanneer dat nodig is.
Kleine kinderen (vanaf 1.10m) krijgen 2 uur de tijd om te klimmen en klauteren. Zij klimmen zelfstandig met een Klimbos Mini ticket in de easy parcoursen. Deze twee parcoursen zijn ook heel geschikt voor iedereen met hoogtevrees. Ouders kunnen gemakkelijk meelopen onder de parcoursen of gezellig meeklimmen!
Kinderen vanaf 1.30m mogen drie uur klimmen in 6 verschillende parcoursen. Voor een enkel parcours moeten kinderen tot 1.50m begeleid worden door een mee klimmende volwassene (18+), maar de rest van de parcoursen mogen ze helemaal zelf ontdekken.
Iedereen vanaf 1.50m mag drie uur lang in alle parcoursen klimmen en klauteren. Je bepaalt zelf de moeilijkheidsgraad!
Durf jij het aan?
Let op: Check de website voor actuele openingstijden. Klik voor alle informatie op de roze button om naar de website van klimbos Fun Forest te gaan.
Fun Forest Venlo
Verlengde Trappistenweg 35
5932 ND Tegelen
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
