Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Genneper Parken Tennis

Bij tennisvereniging GPT speel je tennis, krijg je les en doe je mee aan super leuke toernooien!

GPT is een tennisvereniging, opgericht 1 januari 2014 en ontstaan na een fusie tussen THES en TVGP.
Tennisvereniging Gennper Parken is voor elke leeftijd het hele jaar door. Een echt familie en gezelligheidsvereniging.
Voor hen die het tennisspelletje gewoon leuk vinden om te doen of degene met ambitie om toptennisser te worden, iedereen op zijn eigen niveau.

De tennislessen worden verzorgd door BMT Tennis.
Zonder lid te zijn kun je een proefles volgen. Stuur een mail naar bas@bmttennis.nl

Er worden ook super leuke toernooien gegeven of je kunt meedoen aan de KNLTB competitie. 

Klaar om te gaan tennissen? Pak je racket en ballen! Klik voor meer informatie op de roze button.

Genneper Parken Tennis

Theo Koomenlaan 11

5644 HZ Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Genneper Parken Tennis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief