
Veel speelplezier
Ontmoet de dieren op de boerderij en kom fijn spelen in de speelweide.
Wist je dat je hier heel veel plezier kunt maken? Kijk maar eens rond op mijn boerderij! In de speeltuin staan verschillende speeltoestellen. Probeer ze allemaal uit! In de dierenweide lopen een heleboel dieren. Je kunt ze zelfs aaien! In de groente- en de kruidentuintjes groeien allerlei lekkere spullen, zo in de grond of aan de boom of struik!
In de speelweide kun je heel fijn spelen. Klauter op het sprinkussen, leef je uit op de schommel en roetsj van de glijbaan. Je mag gerust elke dag langskomen als je wilt.
Op de boerderij vind je onder andere kippen en konijnen. In de dierenweide staan nog een paar heel bijzondere dieren. Er wonen alpaca’s, een soort lama’s, en wallaby’s, een soort kangoeroes. Zulke mooie beesten vind je niet op zomaar iedere boerderij!
Heerlijk en vers eten hebben ze hier ook. Kids kunnen hun eigen menu samen stellen. De Green Barn Kids Farm.
Klik voor nog meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al onze nieuwsbrief in je mailbox? Schrij je hier in!
Green Barn
Landweerweg 12a
5915 PC Venlo
Openingstijden
Openingstijden:Ma. t/m vr. 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag 10:00 - 17:00
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.
