Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Veel speelplezier

Ontmoet de dieren op de boerderij en kom fijn spelen in de speelweide.

Wist je dat je hier heel veel plezier kunt maken? Kijk maar eens rond op mijn boerderij! In de speeltuin staan verschillende speeltoestellen. Probeer ze allemaal uit! In de dierenweide lopen een heleboel dieren. Je kunt ze zelfs aaien! In de groente- en de kruidentuintjes groeien allerlei lekkere spullen, zo in de grond of aan de boom of struik!

In de speelweide kun je heel fijn spelen. Klauter op het sprinkussen, leef je uit op de schommel en roetsj van de glijbaan. Je mag gerust elke dag langskomen als je wilt. 

Op de boerderij vind je onder andere kippen en konijnen. In de dierenweide staan nog een paar heel bijzondere dieren. Er wonen alpaca’s, een soort lama’s, en wallaby’s, een soort kangoeroes. Zulke mooie beesten vind je niet op zomaar iedere boerderij! 

Heerlijk en vers eten hebben ze hier ook. Kids kunnen hun eigen menu samen stellen. De Green Barn Kids Farm.

Klik voor nog meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.

Ontvang jij al onze nieuwsbrief in je mailbox? Schrij je hier in!

Green Barn

Landweerweg 12A

5915 PC Venlo

Openingstijden Openingstijden:
Ma. t/m vr. 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag 10:00 - 17:00
Mail direct

Mail direct naar Green Barn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor Hemelvaartweekend

Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Tof kinderfeestje bij Hollywood Entertainment Center Eindhoven

Onlangs mocht onze Kidsproof-reporter het kinderfeestje testen glowgolfen en simracen bij Hollywood Entertainment Center in Eindhoven. Een feestje vol plezier en actie. De kids hebben genoten van alle verrassingen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief