
Veel speelplezier
Ontmoet de dieren op de boerderij en kom fijn spelen in de speelweide.
Wist je dat je hier heel veel plezier kunt maken? Kijk maar eens rond op mijn boerderij! In de speeltuin staan verschillende speeltoestellen. Probeer ze allemaal uit! In de dierenweide lopen een heleboel dieren. Je kunt ze zelfs aaien! In de groente- en de kruidentuintjes groeien allerlei lekkere spullen, zo in de grond of aan de boom of struik!
In de speelweide kun je heel fijn spelen. Klauter op het sprinkussen, leef je uit op de schommel en roetsj van de glijbaan. Je mag gerust elke dag langskomen als je wilt.
Op de boerderij vind je onder andere kippen en konijnen. In de dierenweide staan nog een paar heel bijzondere dieren. Er wonen alpaca’s, een soort lama’s, en wallaby’s, een soort kangoeroes. Zulke mooie beesten vind je niet op zomaar iedere boerderij!
Heerlijk en vers eten hebben ze hier ook. Kids kunnen hun eigen menu samen stellen. De Green Barn Kids Farm.
Klik voor nog meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
Ontvang jij al onze nieuwsbrief in je mailbox? Schrij je hier in!
Green Barn
Landweerweg 12A
5915 PC Venlo
Openingstijden
Openingstijden:Ma. t/m vr. 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag 10:00 - 17:00
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.