Gymnastiekvereniging P.S.V.
Vanaf 1,5 jaar ben je hier al welkom om lekker te bewegen!
Gymen met papa of mama, opa en oma, in een echte gymzaal. Vanaf 1,5 jaar is het super belangrijk om ervaring in bewegen op te doen en dat kan met peutergym. Je leert van elkaar, lekker spelen in een gymles.
Kleuters vanaf 4 jaar hebben onwijs veel plezier in bewegen. Alles nodigt uit om op te klimmen en te ontdekken. Bij kleutergym wordt er aan deze behoefte om te bewegen voldaan. Tof toch?
Turnen en acrogym kan bij P.S.V. vanaf 6 jaar. Je mag alle lesvormen een keertje uitproberen. Klik op de roze button om op de site te komen.
Volg je ons al op Facebook? Like onze pagina en ben als eerste op de hoogte van alle kinderactiveiten en kindvriendelijke adresjes in en om Eindhoven!
Gymnastiekvereniging P.S.V.
Olympialaan 22
5652 CC Eindhoven
Openingstijden
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x leuke Sinterklaas printables
Kidsproof is dol op Sinterklaas! En daarom hebben wij vier hele leuke, gratis, Sinterklaas printables voor je: een Sinterklaas afstreepkaart, Sinterklaas Bingo en een Sinterklaasspel.....Opslaan & printen maar!
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!