HC Eindhoven
Prachtige vereniging met bijna 1200 leden!
In september 2017 bestaat deze hockeyclub alweer 100 jaar! Hier streven ze naar een goede combinatie van prestatie hockey en recreatie hockey. Oftewel; ook de breedte hockeyers krijgen hier evenredig veel aandacht. En dat is een goede zaak, want stel dat je niet de beste bent, maar het wel super leuk vindt, zit je bij deze club ook goed.
Vanaf je 6e jaar kun je al gaan hockeyen en vanaf je 5e jaar kun je je opgeven. Op de website van deze hockeyclub kun je alles vinden aan informatie, over de contributie, lid worden en meer. Klik op de roze button, zo kom je direct op de website terecht.
Tip: Wist je dat we niet alleen alle sportclubs verzameld hebben, maar bijvoorbeeld ook heel veel inspirerende locaties hebben voor een leuk dagje uit in Eindhoven? Kijk in het overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!