Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

HC Oranje-Rood

Hockey is leuk, hockey is een teamsport en is er voor iedereen. Vooral voor kinderen vanaf 4,5 jaar!

HC Oranje-Rood heeft een speciaal programma ontwikkeld om kinderen kennis te laten maken met de hockeysport en ze vooral heel veel plezier te laten hebben. Motto: sporten moet vooral leuk zijn. 

HC Oranje-Rood is daarnaast een club die speelt op het hoogste niveau. Wat je kind ook wil of kan, bij Oranje-Rood zit je goed!

Er wordt gewerkt met een speciaal Team Jongste Jeugd, dat kinderen begeleidt en erop toe ziet dat iedereen zoveel mogelijk plezier in de hockeysport heeft. Natuurlijk gaat het ook om het bijbrengen van alle hockey-spelvormen en ontwikkeling op techniek en motoriek. 

Vanaf 4,5 jaar kun je bij Munkey en Funkey. Kom vooral een keertje kijken en neem een vriendje mee!

Voor inschrijven, opgeven, informatie en prijzen van lidmaatschap, klik je door naar de site via de roze button!

Wil je weten welke sporten je nog meer kunt doen? In een team, met een bal, of iets anders; wij hebben dat allemaal onder sportclubs voor je op een rijtje gezet!

HC Oranje-Rood

Charles Roelslaan 7A

5644 HX Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar HC Oranje-Rood

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.