De Strabrechtse Heide
Je bent van harte welkom op een van de mooiste plekjes van Heeze en omgeving!
Wat voor weer of jaargetijde het ook is, het is goed toeven bij dit fijne, unieke plekje. Of je nu een heerlijk dagje in de natuur hebt of gewoon lekker iets eten en drinken, dit is the place! Producten worden afgenomen bij lokale ondernemers en doordeweeks werken er cliënten van de Kempenhaeghe druk mee! Mooi toch?
Dit heidecafé heeft lekkere gerechten op de kaart van tosti’s tot pannenkoeken, soepen, broodjes en allerlei borrelhapjes. Neem er een heerlijk speciaal biertje bij of een gezonde smoothie.
Wist je dat De Strabrechtse Heide een “Natuurpoort” is? Dit betekent dat dit hét startpunt is om de natuur te ontdekken, te ontspannen of lekker buiten te zijn. Je treft een 4 meter hoge sleutel aan als herkenningspunt. Je vindt hier ook informatie over routes en zo.
Klik op de roze button om op de website te komen.
Tip: vanuit hier kun je het Kabouterpad lopen. Je krijgt hier een plunjezak en wandelen maar!
Heidecafé de Strabrechtse Heide
De Plaetse 71a
5591 TW Heeze
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
De leukste bowlingbanen met kinderen
Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Eindhoven en Noord-Limburg voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?
Unieke musea in de regio Eindhoven en Noord-Limburg voor kinderen
Bekijk de geschiedenis, beleef avonturen, maak je eigen kunst, bewonder legervoertuigen, loop een lampjes speurtocht, stap binnen in een wonderlijke droom...
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.