Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Biggetjeswandeling!

Een leuke en leerzame route voor kinderen door het Biggetjesbos

De biggetjeswandeling is een leuke en leerzame wandeling met kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Deze route start bij Herberg De Brabantse Kluis.

De kinderen gaan op stap met een rugzakje met de route, zoekkaarten, biggetjessnoepjes, een pakje drinken en een leuke attentie. Daarmee wandelen ze door de kloostertuin en -laan op zoek naar de biggen. Langs de route en in het Biggetjesbos staan verschillende ijzeren biggen ‘verstopt’. Deze kunnen de kinderen zoeken.

Ondertussen leren de kinderen met de verschillende zoekkaarten van alles over de natuur. De route gaat grotendeels over zandpaden, maar de kinderwagen kan mee.

De kosten: € 6,00 per persoon (voor de gevulde rugzak)
Groepsgrootte: vanaf 1 persoon
Duur: ± 1,5 uur

Klik op de roze button voor meer info!

Data:

  • woensdag 17 september 2025
  • woensdag 15 oktober 2025
  • woensdag 19 november 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Herberg de Brabantse Kluis

Kloosterdreef 8

4921 SG Adamówek

Mail direct

Mail direct naar Herberg de Brabantse Kluis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Maker Days 2025

Het festival voor doeners, dromers en denkers
Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

Lichtjesroute Eindhoven

Lichtjesroute Eindhoven start van 18 september t/m 12 oktober 2025!

Bloemencorso Valkenswaard

Een super leuk festivalweekend vol bloemen!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg

Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje? 
Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief