Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Aardbeienland

Waan je in een echt sprookjespark van Aardbeien.

Je bent van harte welkom in hun sprookjesachtige themapark. Hun koningin Elvira leeft in een droomwereld en heeft deze door de kabouters laten bouwen. Sommige kabouters zijn nog steeds aan het uitrusten van al dit harde werken. Andere kabouters zijn druk aan het werk in onze aardbeientuin.

Kom spelen! Ze hebben een park vol hoekjes en gangetjes waar je in kunt kruipen. Ren over het land, hoor van de kabouters hoe je voor een aardbeienplant moet zorgen, maak samen met je ouders of je vriendjes een puzzeltocht en klim op de tractor. Kom genieten van de sprookjesachtige sfeer!  

Speciaal voor kinderen van 8 – 10 jaar hebben ze de kabouterrebus. Denk je nu, ik te groot voor kabouters? Dan dagen zij je uit. Deze puzzel is echt niet te makkelijk.

Kijk voor nog meer info op hun site. Klik hiervoor op de roze button.

Klik hier om en het leuke bordspel te spelen en uit te printen. Veel plezier!

Het Aardbeienland

Kreuzelweg 3

5961 NM Horst

Mail direct

Mail direct naar Het Aardbeienland

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Fun Beach

Prachtig gelegen aan het water met een schitterend wit strand, ruime groene ligweiden midden in de natuur

Een dagje zwemmen

Volop waterpret bij Zilvermeer!

Het Blauwe Meertje Weert

Unieke zwemplek met prachtig helderblauw water.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief