‘T Brabants Genot
Lekker lunchen of dineren op het mooie terras van deze boerderij in Waalre!
Dit is nou een ideale locatie om met je kids te gaan eten op een mooi lente- of zomerdag! Kinderen vermaken zich hier uitstekend en je ouders zitten relaxt van een (speciaal) biertje van de tap te genieten of een hapje van de menukaart.
De kok kiest graag voor gerechten die passen bij het seizoen. Je vader en moeder kunnen hier uitgebreid dineren, terwijl jij iets anders lekkers kunt kiezen, zoals een pannenkoek of spareribs. Dan ben jij ook iets eerder klaar met eten en kun je weer fijn gaan spelen en rondrennen. Ruimte genoeg!
Reserveren is aan te raden, want het kan druk zijn! Klik op de roze button om op de site te komen.
Tip: Wij van Kidsproof Eindhoven hebben alle fijne, unieke eettentjes voor je verzameld. Kijk je mee?
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!