IJssalon Bastani
Super lekker ijs en iedere dag vers gemaakt!
Het ijs wordt hier vers gemaakt, op ambachtelijke wijze door een professionele SVH meester ijsbereider! Ja, zelfs ijs bereiden is een vak apart! Hier hebben ze 39 heerlijke smaken, er zit er altijd wel eentje tussen die je lekker vindt. En je ouders kunnen hier ook koffie en gebak nemen, voor als ze een keertje geen zin hebben in een ijsje.
Voor een feestje kun je een ijskar/ijsbar huren.
Klik gauw op de roze button als je trek hebt gekregen! Je komt dan op de website. Dit fijne zaakje zit midden in het centrum van Eindhoven.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!