
IJssalon Florence
Uitgeroepen tot beste IJssalon van 2018.
IJssalon Florence is een ijssalon in het hartje van het Noord-Limburgse Nederweert.
Al sinds 1984 maken ze zo lekker ijs.
Daarom zijn ze al vier keer uitgeroepen tot beste ‘IJsalon van het jaar’.
Hier moet je een keer een bezoekje brengen.
Vanaf Eindhoven is het ongeveer 20 minuten rijden. Maar zeker de moeite waard.
Vanaf 7 maart elke dag geopend van 11.30 tot 22.00 uur
NASEIZOEN
Vanaf 1 september ma-vrij van 13.00 tot 21.30 uur za & zo van 11.30 tot 21.30 uur
LAATSTE DAG Zondag 28 oktober geopend van 11.30 tot 18.00 uur
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?