IJssalon Kees
IJssalon Kees in Geldrop en Eindhoven!
IJssalon Kees heeft de 4e plaats van beste IJssalon van het jaar 2017 behaald!
Heerlijk ijs om je vingers bij af te likken.
In Geldrop zitten ze aan de Bogardeind 110 en in Eindhoven bij Down Town Gourmet Market aan de Smalle Haven kun je de heerlijke ijsjes eten van IJssalon Kees. Allebei top locaties met top ijs.
Kom je een keer langs? Klik voor meer informatie over IJssalon Kees op de roze button.
Tip: Voor alle heerlijke restaurantjes in Eindhoven en omgeving. Check ons overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.