
Jump Party bij Jumpsquare
Supergaaf kinderfeestje in het megagrote trampolinepark Jumpsquare Veghel!
Trampolinespringen was nog nooit zo vet! Wij zijn echt fan van Jumpsquare, een super coole plek om je kinderfeestje te vieren. Een mega indoor trampolinepark waar kinderen zich helemaal kunnen uitleven. Hóe gaaf dat we er ook eentje hebben in onze regio!
Bij Jumpsquare vind je de vetste jumpattracties. Eén grote jump party dus.
Voor een kinderfeestje met je eigen gereserveerde Party tafel heb je keuze uit:
* Jump Party Snack
60, 90 of 120 minuten jumpen, limonade, waterijsje, zakje chips en leuke jump goodies
* Jump Party Meal
60, 90 of 120 minuten jumpen, friet met snack, limonade, waterijsje en leuke jump goodies
Wil je een Disco Jump Party? Kom dan op vrijdag of zaterdag tussen 16.00 en 19.00 uur.
* Mini Jump Party
Voor kinderen van 2 t/m 5 jaar wordt de hele Jump Arena gereserveerd. Een superleuke én veilige manier om te leren springen, rollen en vallen.
Klik op de roze button voor een uitgebreid overzicht van alle Jumpsquare-kinderfeestjes, extra’s en prijzen.
PS. Geen verjaardag te vieren binnenkort? Lekker jumpen is ook hartstikke leuk als gezinsuitje!
Jumpsquare Veghel
Poort van Veghel
Veghel
Openingstijden
Zie feesttijden op de website.Prijs
Zie prijzen op de website.Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!