
Jump Party bij Jumpsquare
Supergaaf kinderfeestje in het megagrote trampolinepark Jumpsquare Veghel!
Trampolinespringen was nog nooit zo vet! Wij zijn echt fan van Jumpsquare, een super coole plek om je kinderfeestje te vieren. Een mega indoor trampolinepark waar kinderen zich helemaal kunnen uitleven. Hóe gaaf dat we er ook eentje hebben in onze regio!
Bij Jumpsquare vind je de vetste jumpattracties. Eén grote jump party dus.
Voor een kinderfeestje met je eigen gereserveerde Party tafel heb je keuze uit:
* Jump Party Snack
60, 90 of 120 minuten jumpen, limonade, waterijsje, zakje chips en leuke jump goodies
* Jump Party Meal
60, 90 of 120 minuten jumpen, friet met snack, limonade, waterijsje en leuke jump goodies
Wil je een Disco Jump Party? Kom dan op vrijdag of zaterdag tussen 16.00 en 19.00 uur.
* Mini Jump Party
Voor kinderen van 2 t/m 5 jaar wordt de hele Jump Arena gereserveerd. Een superleuke én veilige manier om te leren springen, rollen en vallen.
Klik op de roze button voor een uitgebreid overzicht van alle Jumpsquare-kinderfeestjes, extra’s en prijzen.
PS. Geen verjaardag te vieren binnenkort? Lekker jumpen is ook hartstikke leuk als gezinsuitje!
Jumpsquare Veghel
Poort van Veghel
4994 Veghel
Openingstijden
Zie feesttijden op de website.Prijs
Zie prijzen op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.