Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteeldomein Haageind

Ga terug in de tijd met een bezoek aan oude kastelen op kasteeldomein Haageind in Deurne

Op kasteeldomein Haageind vind je oude tuinen en eeuwen oude monumenten. Het Groot Kasteel werd al voor 1397 gebouwd en kan je nu aan de buitenkant bekijken. Als je verder wandelt kom je langs het Dinghuis waar vroeger vonnissen werden uitgesproken. De gevangenis zat in de kelder van het kasteel!

Ook het Klein Kasteel, de watermolen en kasteelboerderij zijn van buiten te bekijken. Probeer je maar eens voor te stellen hoe het leven er eeuwen geleden uit zou hebben gezien.

Meer informatie vind je via de roze button.

Binnenkort een verjaardag vieren? Bekijk dan de tips voor de leukste kinderfeestjes!

Kasteeldomein Haageind

Haageind 37

5751 BB Deurne

Openingstijden De monumenten zijn van de buitenzijde te bezichtigen.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Voetjebal Eindhoven-Helmond-Veldhoven-Geldrop

Ben jij ook zo gek op voetballen? Schrijf je dan in bij Voetjebal voor peuters en kleuters.

Interactief groepsspel en Lampjesspeurtocht

Meivakantie bij Philips Museum!

Speelpark Klein Zwitserland

Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!

Uitgelicht

Nieuwe bioscoopfilm: De IJsbeerprins

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje thuis met je gezin!

Koningsdag met kinderen in Eindhoven en omgeving

Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekjes tijdens het Oranjefeest.

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief