Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sinterklaas intocht Veghel

Dit jaar zal de Sint met zijn Pieten weer een bezoek brengen aan de lieve kindjes in Veghel!

Sinterklaas meert zondag 15 november 2026, daags na de landelijke intocht, met zijn privéschip De Spanje om 13.30 uur aan in Veghel. Hij neemt weer een groot pietengevolg met zich mee. Dat laat het Veghelse Sint Nicolaas-comité weten.

De voorbereidingen voor een groots onthaal van de goedheiligman zijn al voor de zomervakantie gestart. Sinterklaas wordt dit jaar weer vergezeld door vele tientallen Pieten, die op verschillende boten voor de Sint uitvaren. Na voet aan wal te hebben gezet maakt Sint een rijtoer op zijn schimmel, via de Hoogstraat naar de Markt in Veghel. Daar wordt de Spaanse bisschop officieel verwelkomd, waarna de kinderen de gelegenheid hebben om Sinterklaas een handje te geven.

Glorie
De intocht in Veghel trekt jaarlijks vele duizenden belangstellenden uit de verre omtrek naar de binnenhaven toe. Ruim 150 Pieten vergezellen de Spaanse bisschop bij zijn intocht. De Spanje gaat om 13.30 uur voor anker aan de Noordkade. Waar hij welkom wordt geheten door Burgemeester Kees van Rooij en honderden kinderen aan de kade, in de Hoogstraat en op de Markt.

Klik op de roze button voor meer info!

Op zoek naar meer leuke Sinterklaasuitjes voor de kids? Ontdek ze hier!

Data:

  • zondag 15 november 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Sinterklaas Veghel

Noordkade

5462 Veghel

Mail direct

Mail direct naar Sinterklaas Veghel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief