
Bloemencorso Valkenswaard
Een super leuk festivalweekend vol bloemen!
Het Corso Valkenswaard rijdt jaarlijks, steeds op de 3e zondag van september, door de straten van Valkenswaard. Prachtige objecten verdeeld door Valkenswaard en een dahliaparade van meerdere prachtige bloemencorso wagens en jeugdwagens samen met, straatartiesten, showbands en harmonieën uit heel Nederland vormen een kleurrijke beleving voor jong- en oud. Sinds 2022 zelfs een vernieuwd concept door de samenwerking met Theater De Hofnar: Corso & Cultuur Festival. Dé opening van het cultuur seizoen in Valkenswaard en volledig gratis te bezoeken.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 21 september 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Schooleditie
Vertellen jouw kinderen veel over school? Bij ons is het antwoord op elke altijd; goed, ja of nee. Wil je ook graag meer weten over de schooldag van je kind? Print dan de kletspraat schooleditie en klets er samen op los op een gezellig moment!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!