
Lasergame feestje
TOF organiseert het outdoor laser combat kinderfeestje.
Laser Combat feestje: (vanaf 7 jaar) Voor een “stoer” kinderfeestje in Valkenswaard is Outdoor Laser Combat uitermate geschikt!
De kinderen krijgen allemaal een “gun” en een camouflage jas en betreden het “Outdoor Laser Combat terrein”. Doordat er niet met verfballetjes geschoten wordt maar met “infrarood laserstralen” die ongevaarlijk zijn voor de ogen is deze activiteit 100% veilig.
Door de geluidseffecten op de guns en de diverse spelelementen is Outdoor Laser Combat een echte aanrader voor jongens en meisjes!
Klik op de roze button voor nog meer info.
TOF Activiteiten Organisatie
Gagelstraat 26
5552 GM Valkenswaard
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.