
Laco Strandbad Nuenen
Prachtig in de bossen gelegen natuurbad, ligweide en terras!
Op dit moment kun je nog wel zwemmen maar is de horeca gesloten en het terrein is niet wat het geweest is.
Ieder zomerseizoen biedt Laco een heleboel (zwem)plezier aan de inwoners van Nuenen en omgeving. Jong en oud, iedereen is hier welkom. Uitgebreide horeca met gastvrij terras en speeltoestellen voor de kids. Ook kun je hier waterfietsen en kano’s huren. Je kunt een abonnement nemen, wel zo voordelig, maar ook een dagje mag uiteraard.
De midgetgolfbanen hebben plaats gemaakt voor een ‘natuurlijke speeltuin’, uniek in de regio. Heel leuk voor kids t/m 10 jaar. Naast klimmen en kruipen door tunnels kun je hier ook grondwater oppompen. Verder is er bij het strandbad een evenwichtsparcours, een voetbalveld en uitkijktorens. Het terras is rondom de speeltuin. Goed zicht op de kiddos dus.
Voor meer info en openingtijden, klik op de roze button.
Tip: Voor meer zwemplezier in de regio, kun je een kijkje nemen in ons handige overzicht.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x superleuke eierkoek traktaties
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
