Dagstrand Enode Nuenen
Prachtig in de bossen gelegen natuurbad, ligweide.
Zwemmen kun je hier nog zeker. Alleen zijn er geen gezellige faciliteiten meer helaas. Wel kun je nog gratis parkeren en de toegang is ook gratis.
Neem vooral een heerlijke frisse duik met mooi weer.
Ieder zomerseizoen biedt het dagstrand een heleboel (zwem)plezier aan de inwoners van Nuenen en omgeving. Jong en oud, iedereen is hier welkom.
Voor meer info en openingtijden, klik op de roze button.
Tip: Voor meer zwemplezier in de regio, kun je een kijkje nemen in ons handige overzicht.
Dagstrandbad Enode Nuenen
Enodedreef 3
5674 TG Nuenen
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.