Malpie Hoeve Valkenswaard
Heerlijk ijs en super leuke activiteiten bij Malpie Hoeve in Valkenswaard!
Onwijs leuke boerderij waar veel te doen is.
Ijs wordt op ambachtelijke manier gemaakt. Van de melk van hun koeien bereiden ze het ijs. De melk van de koeien is ook te koop. Breng je eigen fles mee of je kunt een fles kopen.
Ook voor een lunch of een klein hapje kun je hier terecht. Elke dag verse soep, appelflappen, vlaai en broodjes.
De kinderen kunnen zich hier prima vermaken in de binnen speeltuin en buiten speeltuin. Of neem een kijkje waar de koeien door een melkrobot gemolken worden.
Gratis entree, gratis wifi en gratis parkeren.
Het is goed toeve op de hoeve!
Voor meer informatie over Malpie Hoeve in Valkenswaard. Klik op de roze button hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Van hand tot schoot bij De Steenuil
Samen met je (klein)kind ambachten ontdekken, maken en leren bij De Steenuil.
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg
Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?