Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Malpie Hoeve Valkenswaard

Heerlijk ijs en super leuke activiteiten bij Malpie Hoeve in Valkenswaard!

Onwijs leuke boerderij waar veel te doen is.
Ijs wordt op ambachtelijke manier gemaakt. Van de melk van hun koeien bereiden ze het ijs. De melk van de koeien is ook te koop. Breng je eigen fles mee of je kunt een fles kopen.

Ook voor een lunch of een klein hapje kun je hier terecht. Elke dag verse soep, appelflappen, vlaai en broodjes.

De kinderen kunnen zich hier prima vermaken in de binnen speeltuin en buiten speeltuin. Of neem een kijkje waar de koeien door een melkrobot gemolken worden.

Gratis entree, gratis wifi en gratis parkeren.

Het is goed toeve op de hoeve!
Voor meer informatie over Malpie Hoeve in Valkenswaard. Klik op de roze button hierdoor ga je naar hun site.

Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Malpie Hoeve

Luikerweg 134

5551 VA Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar Malpie Hoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief