
Manege Hooidonk
Gastvrije manege, prettige sfeer en lieve paarden en pony's!
Ook wanneer je nog nooit op een paard of pony hebt gezeten kun je bij deze manege leren paardrijden. Er wordt tijdens de lessen veel gelet op je houding. Er is tijdens de lessen ook tijd voor leuke dingen, bijvoorbeeld spelletjes met de pony’s, draven over balkjes en springen over hindernissen. Bij lekker weer wordt er soms buiten gereden.
Iedere zondag is er voor de allerjongsten ponyrijden. Eerst begint de poetsinstructie en daarna wordt er een half uur ponygereden. Dit is tot de leeftijd van ongeveer 6 jaar. Dit kost € 13,00 inclusief een glaasje ranja. Wel even opgeven.
Op de site vind je hiervoor alle informatie. Klik op de roze button.
Tip: Wist je dat je bij deze manege ook je kinderfeestje kunt vieren? Voor deze en meer partijtjes tussen de dieren, kun je in ons overzicht kijken.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Springplezier bij You Jump Eindhoven
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Eindhoven!