Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Manege Hooidonk

Gastvrije manege, prettige sfeer en lieve paarden en pony's!

Ook wanneer je nog nooit op een paard of pony hebt gezeten kun je bij deze manege leren paardrijden. Er wordt tijdens de lessen veel gelet op je houding. Er is tijdens de lessen ook tijd voor leuke dingen, bijvoorbeeld spelletjes met de pony’s, draven over balkjes en springen over hindernissen. Bij lekker weer wordt er soms buiten gereden.

Iedere zondag is er voor de allerjongsten ponyrijden. Eerst begint de poetsinstructie en daarna wordt er een half uur ponygereden. Dit is tot de leeftijd van ongeveer 6 jaar. Dit kost € 13,00 inclusief een glaasje ranja. Wel even opgeven. 

Op de site vind je hiervoor alle informatie. Klik op de roze button. 

Tip: Wist je dat je bij deze manege ook je kinderfeestje kunt vieren? Voor deze en meer partijtjes tussen de dieren, kun je in ons overzicht kijken.

Manege Hooidonk

Beekstraat 48

5673 NA Nuenen

Mail direct

Mail direct naar Manege Hooidonk

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Skiën en snowboarden

Indoor skiën of snowboarden in Valkenswaard

Ski/Snowboard les

Zin om lekker sportief te doen? Volg dan eens Ski en/of snowboardlessen bij SkiFit in Eindhoven.

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven

Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.

Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots

Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!