Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Maya Show – Samen picknicken

Ga op avontuur met Maya en haar vriendjes in de nieuwe ‘Maya show’.

Emilie is een meisje met een groot hart voor de natuur en met haar eigen handen bouwt ze een prachtig insectenhotel. Elke dag droomt ze ervan dat Maya ooit bij haar op bezoek zal komen. Wanneer het avond wordt en Emilie in slaap valt, gebeurt er iets magisch: haar tuinhuisje verandert in een levensgroot insectenhuis, vol bloemen, bladeren en zoemende bewoners.

Samen met Maya, haar vriendjes Willy, Sprinkhaan Flip en de ondeugende mieren Arnie & Barney beleeft Emilie een vrolijk en spannend avontuur. Ze bereiden samen een feestelijke picknick voor. Maar niets is wat het lijkt, zelfs het dessert niet… Met  een beetje hulp en vriendschap komt alles weer goed.

Deze interactieve familievoorstelling zit vol humor, avontuur, muziek en liefde voor de natuur. Kinderen en families worden meegenomen in de kleurrijke Mayawereld waar samenwerken en liefde voor de natuur centraal staan. Kom mee picknicken met Maya en haar vriendjes, en laat je betoveren door dit bijzondere verhaal.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater De Oranjerie

Kloosterwandplein 12-16

6041 JA Roermond

Openingstijden 13:30 en 16:00 uur
Prijs Gratis t/m 12 jaar | vanaf € 28,50
Mail direct

Mail direct naar Theater De Oranjerie

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

Next Nature Museum | Herfstvakantie

Beleef tijdens de herfstvakantie een leerzaam uitje voor het hele gezin!

Herfstvakantie in het Philips Museum

Ga op avontuur in het Philips Museum tijdens de herfstvakantie.

Herfstfestival 2026 bij BillyBird Hemelrijk

Beleef het Herfstfestival bij BillyBird Hemelrijk

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Herfstbingo

De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!