
Monkey Town Valkenswaard
Vier je feestje bij Monkey Town in Valkenswaard! Onbeperkt speelplezier!
Bij Monkey Town Valkenswaard kun je een super vet kinderfeestje vieren! Kom samen met al jouw vriendjes en vriendinnetjes spelen, klimmen en klauteren. De jarige krijgt ook nog eens een cadeautje!
Je kunt je helemaal laten gaan bij het indoor speelparadijs. Kruipen door tunnels, springen op de trampolines, glijden van de glijbanen, spelen in de ballenbak of racen op de kartbaan. Er is van alles mogelijk bij Monkey Town Valkenswaard.
Online kun je gemakkelijk en snel een feestje reserveren. Er zijn meerdere arrangementen beschikbaar! Je kunt dit bekijken op de website via de roze button.
Er zijn super veel actieve kinderfeestjes te bedenken! Wij hebben ze allemaal voor je verzameld!
Monkey Town Valkenswaard
Pastoor Heerkensdreef 15
5552 BG Valkenswaard
Prijs
Vanaf € 9,75 per kind, minimaal 4 kinderen.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland