Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MRTS07

Hier vind je outdoor kleding speciaal ontworpen voor rolstoelgebruik!

MRTS07 is een super handige webshop waar je terecht kunt voor mooie, hippe kleding die speciaal bedoeld is voor rolstoelgebruik. Zo vind je er onder anderen voetenzakken, waardoor je nooit meer koude voeten en benen zult hebben. Dat is nog eens handig voor in de winter! Door het unieke ontwerp is de voetenzak al zittend aan te trekken en zit hij in een mum van tijd helemaal goed. Je kunt er ook een bijpassende jas bij uitzoeken!

Daarnaast kun je er ook terecht voor kindercapes, die heel populair zijn. En dat is niet zo gek, want ze zien er super tof uit! Speciaal voor stijlvolle dames en heren. Of je nou een stoere jas wil of een klassieke, ze hebben veel verschillende modellen. De rugzijde van de capes en de jassen hebben deels een open achterzijde waardoor het extra comfortabel zit!

Alle producten van MRTS07 worden in Nederland gemaakt voor experts die perfect afgewerkt maatwerk leveren. Heb je advies nodig? Ze kunnen alles maken dus neem gerust contact met ze op!

Wil je meer informatie of de producten bekijken? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’

MRTS07

Mail direct

Mail direct naar MRTS07

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Geschikt voor

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Toegankelijke inspiratie

Toegankelijke events in februari

In februari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Kom samen schaatsen!

Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantie

Heerlijke wintervakantie

In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips om je kids te schminken voor de carnaval!

Carnaval komt eraan… …en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Onze collega Maud is dol op carnaval en gelukkig haar kinderen ook!

De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg

Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!

Carnavalspret regio Eindhoven en Noord-Limburg

De vrolijkste tijd van het jaar is Carnaval!

Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief