
Muziekgebouw Eindhoven
Verhalen kunnen ook verteld worden door naar muziek te luisteren!
Ieder jaar komen er zo’n 160.000 mensen naar het Muziekgebouw Eindhoven. En niet alleen volwassenen. Ook voor kinderen is er heel veel te zien en vooral ook te beluisteren! Het is een heel bijzonder gebouw wat zich bevindt in de Heuvel Galerie. Jaarlijks zijn hier wel meer dan 280 concerten.
Voor kids vanaf 2 jaar staan er mooie, leuke en spannende evenementen op de agenda. Wat dacht je van het Pannenkoekenconcert? Of Pepernotenpret met Dirk Scheele? Ook klassieke muziek, verhalen vertellen met muziek en kinderconcerten; het Muziekgebouw Eindhoven heeft een eindeloos leuk programma voor kinderen!
Via de roze button kom je op de website. Je kunt hier kaarten bestellen en de agenda bekijken. Je kunt deze ook bekijken in onze eigen Uitagenda.
Muziekgebouw Eindhoven
Heuvel Galerie 133
5611 DK Eindhoven
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.