Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Ontdek de wereld van de krijgsmacht in het Nationaal Militair Museum in Soesterberg!

Er is van alles te zien en te doen in het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Leef je uit in een F-16, bestuur een tank, leer NATO-taal, maak je eigen buskruit of schakel vijandelijke tanks uit! Zelf dingen doen is leuk én leerzaam.

Naast veel activiteiten zijn er onder andere 6 themaruimtes waar het verhaal van de krijgsmacht wordt verteld. Ontdek de mens achter de krijgsmacht in deze persoonlijke portretten. Er is natuurlijk nog veel meer te zien en te doen in het Nationaal Militair Museum!

Kinderen leven zich uit in de Xplore en in de vakanties zijn er extra activiteiten zoals in een mini-jeep rijden, meerijden in een militair voertuig en meer. Er is natuurlijk nog veel meer te zien en te doen in het Nationaal Militair Museum!

Niet alleen is het NMM zelf een bezoek waard, ook de omgeving heeft genoeg te bieden. Genieten van de bijzondere natuur van Park Vliegbasis Soesterberg, fietsen langs militair erfgoed of de kunstwerken op het terrein en in de shelters ontdekken. Buiten is er een stormbaan van 500 meter of kijk uit over het prachtige landschap in de toren!

Hier kunnen de kinderen hun energie wel kwijt. En je kan de dag afsluiten met een picknick!

Het museum is uitgeroepen tot het Kidsproof museum 2024 van de provincie Utrecht!

Klik voor meer info op de roze button.

Nationaal Militair Museum

Verlengde Paltzerweg 1

3768 MX Soest

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur
In de schoolvakanties ook op maandag open van 10.00 tot 17.00 uur
Prijs Klik door naar de website van het museum voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Nationaal Militair Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief