Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelebos een dag spelen

Kom naar Het Spelebos een speelgoeddagje uit.

Nationaal speelgoedmuseum Spelebos
Bij Spelebos staat spelen, ontdekken en leren centraal. Beleef het spelen van toen weer op een nieuwe eigentijdse manier. Speel de leukste spelletjes van vroeger samen met het gezin, loop door onze diorama’s met bijzondere poppen en beren. Sommige van deze pronkstukken zijn zelfs meer dan honderd jaar oud! Daarnaast heeft het Spelebos een prachtige collectie Barbies, tinnen soldaatjes, boeken, geweldige modeltreinen en meer.

De hele middag speelplezier
Spelebos heeft diverse grote collecties van oud speelgoed. Er is voldoende te zien en te beleven om jezelf de hele middag te vermaken. Bij het Spelebos zijn er geen Playstations of fidget toys maar dagen we je uit om ‘echte’ spelletjes te doen! Wat denk je van levensgroot dammen, Boter Kaas en Eieren, Sjoelen of Ganzenbord? Speel de spellen met je hele familie terwijl opa en oma de verhalen van vroeger vertellen. Spelebos is hét speelgoedmuseum voor jong en oud!

Ook zo nieuwsgierig geworden naar het Spelebos? Klik voor meer informatie op de roze button.

Tip: Nog meer leuke uitjes vind je in ons overzicht!

Spelebos

Sonseweg 39

5681 BH Best

Mail direct

Mail direct naar Spelebos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Speelpark de Splinter

Speelpark de Splinter een openluchtspeelparadijs in Eindhoven!

Feestje op Kidsproof

Check de kidsproof kinderfeestjespagina voor heel veel kinderfeestjes inspiratie!

GRIMM

Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix in het Parktheater

De Lilse Bergen

De Lilse Bergen bekend om haar zwemvijver en mooie zandstrand.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief