
Herperduin
In dit prachtige natuurgebied in de Maashorst is zoveel te beleven voor het hele gezin!
Het natuurgebied Herperduin is ongeveer 400 ha groot. In dit gebied vind je prachtige bossen, stuifzandrestanten en enkele plassen, namelijk het Klompven en het Groot Ganzenven.
Je kunt hier heerlijk wandelen over de zandduinen en in het bos, fietsen en ruiteren. Ook is er een leuk sportief parcours in de duinen. En wil je dit mooie gebied van bovenaf bekijken? Beklim dan de uitkijktoren. Het uitzicht is fantastisch!
Kinderen kunnen lekker klimmen en klauteren, spelen met water en zand in het speelbos Da’s Leuk aan de rand van Herperduin. Of wandel de route van Docus de Das avonturenpad.
Neem picknickspullen en zandspeelgoed maar lekker mee. Wedden dat jullie je hier een hele dag vermaken? En bij mooi weer willen de kinderen vast ook een duik nemen in de vennen.
Aan de rand van Herperduin naast het speelbos ligt het pannenkoekenrestaurant Pan & Zo. Superleuke plek om wat te gaan eten en drinken.
Klik voor info op de roze website button.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de leukste tips voor ouders en kids.
Meer inspiratie


Kidstraining boulderen
Een sportief en uitdagend is de training bij Boulder Veldhoven.
Fun Beach
Fun Beach is het ultieme zomeruitje voor kids. Met spetterend aquapark en plezier aan het water.
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken