Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurpoort Achelse Kluis

Kom wandelen bij Natuurpoort Achelse Kluis op de Belgische grens en spot bijzondere diersoorten!

Vanaf Natuurpoort de Achelse Kluis kan je lekker wandelen of fietsen door het Leenderbos of de Groote Heide. Het wemelt er van bijzondere dieren zoals de nachtzwaluw, heikikker, houtsnip, bosuil en zwarte specht.

De natuur bekijken vanuit een huifkar? Op de parkeerplaats voor de abdij kan je regelmatig opstappen voor een tochtje van ongeveer 5km door de mooie omgeving.

Meer lezen? Klik op de roze button.

Op zoek naar tips voor een verjaardagsfeestje? Bekijk alle leuke kinderfeestjes!

Natuurpoort de Achelse Kluis

De Kluis 1

3930 Hamont-Achel

Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief