Natuurpoort de Plaetse
Wist je dat op de Strabrechtse Heide kabouters wonen? Loop het kabouterpad bij Natuurpoort de Plaetse!
Vanaf Natuurpoort de Plaetse sta je zo op de Strabrechtse Heide. Lekker wandelen over grote heidegebieden, door het bos en langs idyllische vennetjes.
En wist je dat er op de Strabrechtse Heide ook kabouters wonen? Je vind hun sporen als je het kabouterpad loopt!
Na het wandelen kan je bij Heidecafé de Strabrechtse Heide terecht voor een hapje of drankje.
Voor meer info klik je op de roze button.
Op zoek naar een leuk clubje voor je kids?Kijk eens tussen alle clubjes in Eindhoven en omgeving!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg
Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!