Natuurspeeltuin
In Sint-Michielsgestel ligt een duurzame, natuurlijke speeltuin waar je kunt spelen en ontmoeten!
Het is al jarenlang de droom van een groep enthousiaste burgers geweest: een duurzame, natuurlijke speeltuin creëren waar je kunt spelen, ontdekken, ravotten, luieren, leren en ontmoeten. En vies worden mag! Voor alle kinderen van 0 tot 12 jaar. Een speeltuin die de gemeenschap bindt en die kinderen uitdaagt zelf spel te maken met de aanwezige toestellen, de ruimte, water en zand. Deze droom is werkelijkheid geworden!
Tussen zonsopkomst en zonsondergang staat de poort altijd open.
Mindervaliden
– Er is een ruime invalidenparkeerplaats bij De Meander;
– Door de hele speeltuin loopt een ruim, goed berijdbaar, voelbaar en redelijk zichtbaar pad. Door het pad te volgen kom je door de hele speeltuin;
– Het MiVa-toilet is in De Meander. Het is alleen te gebruiken als De Meander open is.
– In de speeltuin is een boter-kaas-en-eieren spel en een nest-schommel, direct aan het verharde pad.
Het project wordt mede mogelijk gemaakt door de Nederlandse Stichting het Gehandicapte Kind.
Klik voor meer info over de natuurspeeltuin op de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Natuurspeeltuin Sint-Michielsgestel
Meanderplein 1
5271 GC Sint-Michielsgestel
Prijs
Gratis toegangToon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!