Natuurtheater De Donck
Een unieke ervaring om in de buitenlucht naar een mooie voorstelling te kijken!
In een mooie bosrijke omgeving in het Noord-Brabantse Someren ligt Natuurtheater de Donck. In het Natuurtheater kun je jaarlijks genieten van twee producties met verschillende voorstellingen. Eén jeugdproductie in mei en één volwassenenproductie in september. Beide producties worden gebracht door de spelers van toneelvereniging de Speledonckers.
Het Natuurtheater biedt plaats voor achthonderd bezoekers. De sfeer en de voorstellingen staan garant voor een onvergetelijke belevenis.
Bent je benieuwd wat ze dit jaar ten tonele brengen? Neem dan een kijkje op onze website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in onze Uitagenda! Hier vind je alle voorstellingen, zowel binnen als buiten in Eindhoven en omgeving.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
3x Tie dye shirt maken!
Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!