Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Only Friends Eindhoven

De sportclub voor kinderen en jongeren met een beperking in Eindhoven.

Het mooie van Only Friends is dat zij zelf geen beperking kennen. Hun slogan is dan ook:  “Je bent goed zoals je bent!”

Only Friends Eindhoven wordt mogelijk gemaakt door vrijwilligers, stagiaires en gerenommeerde ambassadeurs en sponsoren (Special Friends). Met inzet van allen willen ze het sporten voor kinderen en jongeren met een beperking tot in lengte van jaren mogelijk maken!

Only Friends vindt zijn oorsprong in Amsterdam in het jaar 2000. Dennis Gebbink is vader van Myron, een sportieve jongen, die tijdens zijn geboorte een motorische handicap heeft opgelopen. Wanneer Myron merkt dat hij zich bij de ‘reguliere’ (valide) voetbalclub niet meer zo thuis (en welkom) voelt, besluit Dennis om met een groepje jongeren te gaan voetballen op een veldje in Amsterdam. Only Friends is geboren, en inmiddels, na hard werken, veel lobbyen en heel veel liefde en energie geven bestaat Only Friends Amsterdam uit een groep van meer dan 700 sportende leden, die in 25 verschillende sporten actief zijn op het mooiste sportcomplex van Nederland en wijde omgeving.

Maak kennis met deze bijzondere club. In navolging van Only Friends Amsterdam kon Eindhoven uiteraard niet achterblijven! Ze zijn gestart met een volledig zelfstandige organisatie, met dezelfde uitstraling en intenties (en de liefdevolle begeleiding) van Dennis Gebbink en zijn team. Geïnteresseerd? Ga ook eens kijken of meld je aan en probeer een paar sporten uit!

Meer informatie? Klik op de websitebutton.

Tip: Vergeet je niet aan te melden voor onze nieuwsbrief dan krijg je alle nieuwtjes vers in je inbox!

Only Friends Eindhoven

Prijs De contributie bedraagt € 120,00 per jaar per lid. Hiervoor mag je 2 sporten bij Only Friends Eindhoven doen. Voor elke volgende sport komt er een bedrag van € 20,00 per jaar per lid bij.
Mail direct

Mail direct naar Only Friends Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Toegankelijke inspiratie

Zomerpaleis Het Loo

Een zomer vol toegankelijke voorstellingen en rondleidingen bij Paleis Het Loo in Apeldoorn!

Verzetsmuseum Junior

Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

InterActing Zomerweek

Vier dagen theater, creativiteit en ontmoeting voor jongeren met autisme

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief