
De Proeftuin
Na appels plukken of een speurtocht door de boomgaard een heerlijke pannenkoek!
De Philips Fruittuin is ooit opgericht door Anton Philips als werkverschaffingsproject. Het is een boomgaard van 12 hectare met appel-, peren- en pruimenbomen.
Bij Pannenkoekenhuis De Proeftuin eet je pannenkoeken met een schitterend uitzicht over de boomgaard. Middenin de stad en toch in het groen!
Aan je kids is zeker gedacht met een tv/speelhoek met kleurplaten! De Philips Fruittuin is ook een prima startpunt voor wandelingen en fietsroutes in Het Groene Woud. Dus voor of na een activiteit heerlijk aanschuiven hier vinden wij een uitstekend idee! Er is ook een groot en zonnig terras!
Via de roze button kom je op de site. Je komt hier ook van alles te weten over de Philips Fruittuin en wat je daar allemaal kunt doen.
Tip: Wij hebben alle lekkere, fijne en kindvriendelijke hotspots voor je verzameld in een handig overzicht!
Pannenkoekenhuis de Proeftuin
Oirschotsedijk 14a
5651 GC Eindhoven
Openingstijden
Voor actuele openingstijden verwijzen we je naar de site.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!