Bubble voetbal / Boerengolf
Vier een actief kinderfeestje bij Parkhoeve de Middelt in Kessel, Noord-Limburg.
Ben je pas jarig geweest en ben je op zoek naar iets leuks voor je kinderfeestje? Bij Parkoeve de Middelt op de boerderij ben je welkom voor een gezellige middag samen met je vriendjes en vriendinnetjes. Je kunt kiezen uit twee programma’s, met bubble voetbal of met boerengolf. Bij beide activiteiten wordt natuurlijk gezorgd voor ranja met chips!
Duw al je vriendjes omver met bubble voetbal, super grappig om te doen en om naar te kijken! Met vooraf een warming-up scoor jij zo een doelpunt! Wil je liever iets anders, dan kun je ook kiezen voor boerengolf. Ga samen met je vriendjes en vriendinnetjes de wei in voor een leuke wedstrijd boerengolf tussen de koeien. Als afsluiting is er nog een leuke boerenquiz en natuurlijk een welverdiend boerendiploma!
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.