Parktheater
Beleef de magie in dit mooie theater! Hier vind je meer dan een zaal met een podium!
Parktheater Eindhoven is in januari 2015 verkozen tot theater van het jaar 2014. En dat is iets waar het theater en de rest van Eindhoven heel erg trots op zijn. Een middagje (of avondje) uit naar dit theater heeft alles. Misschien is het de prettige sfeer die er hangt, de fijne ontvangst in de lobby, de vriendelijke mensen die er werken; het Parktheater heeft iets magisch.
Het Parktheater heeft een programma dat schommelt tussen de 450 en 500 voorstellingen per jaar. Ook voor kids is er ieder seizoen een uitgebreid programma, dat zorgvuldig wordt samengesteld. Ze weten hier precies wat kinderen leuk vinden. Bij Smaaktheater Dertien, het restaurant, kun je voor de voorstelling nog een verrassend kindermenu nemen.
Als je op de roze button klikt, kom je op de website. Hier vind je mogelijkheden om kaarten te bestellen en een overzicht van het programma voor het hele seizoen.
Wij hebben in onze Uitagenda ook het hele programma. Niet alleen van het Parktheater, maar ook van alle bioscopen en andere theaters in de regio.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schaatsbanen in én om Eindhoven en Noord-Limburg
Samen schaatsen! Dat kan tijdens de feestdagen in de kerstvakantie. Haal de schaatsen maar uit het vet en ontdek de schaatbanen.
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
14x Lichtjeswandeling in Noord-Brabant voor kids
Loop samen met je gezin een lichtjeswandeling of bezoek een kaarsjesavond, lampionroute of kaars verlichten rondleidingen, zo kom je nog een goed in de winterse sfeer! Magisch uitje met kinderen tijdens de wintermaanden dat is een bezoek aan een lichtjes avond!