
Paviljoen Op Noord
Op een super locatie in Woensel-Noord ligt Paviljoen Op Noord voor ontspanning of iets actiefs!
Het paviljoen en ruime terras is de ideale plek om even lekker te ontspannen na een potje midgetgolf of een spannnende klim in het hoogteparcours. Lekkere koffie, verse muntthee, een verkoelend ijsje, een heerlijke menukaart of samen je eigen pizza bakken. Kortom een ruim aanbod bij Paviljoen Op Noord.
De kinderen kunnen zich prima vermaken op het speelplein met kunstgrasveldjes, kindervermaak en en een wieler- en loopbaan.
Tevens biedt Op Noord een zeer breed assortiment van uitjes aan. Geschikt voor alle leeftijden. Klimmen en Klauteren, Boogschieten, Kratstapelen, Bbqen, Katapult bouwen en nog zo veel meer leuks.
Ga naar de website voor nog meer informatie. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: Wist je dat wij ook super leuke kinderfeestjes hebben verzameld? Check onze kinderfeestjes site eens!
Meer inspiratie


Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!
Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!