Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje bij Op Noord

Op zoek naar een leuk en sportief kinderfeestje? Bij Op Noord vind je talloze mogelijkheden!

Op Noord heeft diverse actieve en stoere kinderfeestjes voor kids vanaf 6 jaar. Wat dacht je van een Zeskamp-feest, een GPS tocht, Katapult bouwen, Voetballen of Atletiek, iets met klimmen en klauteren, en er is nog meer!

Een feestje begint altijd met (onbeperkt) ranja. Onder begeleiding van een instructeur gaan jullie de activiteit doen. Een feestje duurt ongeveer 2 uur. Er kan nog vrij gespeeld worden op het Beweegplein. Een partijtje kan worden afgesloten met een frietjesmenu of zelf pannenkoeken bakken. 

Feestjes kunnen op maandag tot en met zaterdag. Op zondagen tijdens het hoogseizoen kan er alleen een midgetgolf feestje geboekt worden. 

Op de site vind je meer informatie. Je komt hier door op de roze button te klikken.

Tip: Check ons overzicht van kinderfeestjes in de gehele regio! 

Paviljoen Op Noord

Oude Bosschebaan 11

5624 AA Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Op Noord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feest bij de Steenuil

Kinderen maken kennis met de boerderijdieren op hun kinderfeestje bij Boerderij De Steenuil.

BillyBird Hemelrijk Kinderfeest

Veilig, voordelig & onvergetelijk kinderfeestje!

BillyBird Drakenrijk kinderfeest

Vier een onvergetelijk feestje bij BillyBird Drakenrijk en speel de hele dag lang

Wildwoozt Kinderfeestjes

Lasergamen in het bos, bubbelvoetbal of een stinkend smerige mud-run het kan allemaal bij Wildwoozt.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Unieke musea in de regio Eindhoven en Noord-Limburg voor kinderen

Bekijk de geschiedenis, beleef avonturen, maak je eigen kunst, bewonder legervoertuigen, loop een lampjes speurtocht, stap binnen in een wonderlijke droom...

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg

Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje? 
Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

De leukste bowlingbanen met kinderen

Wie van jullie gooit de meeste strikes? Wij worden altijd enorm fanatiek als we gaan bowlen. We hebben de gezelligste bowlingbanen uit de regio Eindhoven en Noord-Limburg voor je op een rijtje gezet. Welke bowlingbaan kiezen jullie als eerste?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief