Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lampjes Speurtocht

Kinderen kunnen opzoek met een speciale UV-zaklamp naar de aanwijzingen in het Philips Museum Eindhoven

Samen met hun ouders lopen kinderen door het museum met een lampje, opdrachtvel en tekenvel. Op verschillende plekken in het museum zijn er verborgen tekens verstopt die je alleen kunt zien met het lampje van de speurtocht. Kun jij het geheime teken vinden in de donkere ruimte? Weet jij wat er in de buik van de krokodil zit? Vind jij de geheime aanwijzing in de oude huiskamer? Na afloop krijg je een cadeautje uit de grabbelton.

Door het aanbieden van de Lampjes Speurtocht komen ook de kleinsten onder ons in aanraking met het Philips Museum. En het is bovendien fijn dat we als museum ook deze doelgroep een leuke activiteit kunnen bieden.

Algemene informatie
Kinderen van 4 tot 8 jaar
Kosten speurtocht €2,00
Let op: Deze prijs is exclusief toegang tot het Philips Museum.
Kinderen tot 6 jaar mogen gratis naar binnen.

Klik op de roze button voor meer info.

Philips Museum

Emmasingel 31

5611 AZ Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Philips Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg

Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!