Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Puur! Kanoverhuur

Vier je verjaardag met een leuk uitje!

Bij Puur! Kanoverhuur kun je diverse kinderfeestjes boeken. Ideaal, Puur! regelt alles en je hebt verder geen omkijken naar de organisatie van een geslaagd partijtje. 

Kano-Fun: Bij de kano-instapplaats in Borkel en Schaft krijg je een korte instructie en kano je met je ouders door natuurgebied De Malpie een mooie route. Voor onderweg krijg je chips en drinken mee. Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar. 

Mini-survival: Met een ervaren instructeur loop je door het bos naar het outdoor-terrein, waar je diverse obstakels moet bedwingen met als hoogtepunt de 20 meter hoge tokkeltoren. Spannend! Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar.

Kinder-Paintball: 2 uur paintballen op de locatie ’t Oude Wandelpark. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar. 

Outdoor Laser Combat: Alles wat kids leuk vinden komt in dit spel aan bod! Op een afgesloten terrein wordt veilig gespeeld. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar. 

Voor meer info of voor het reserveren van je feestje, klik op de roze button. 

Wist je dat wij alle kinderfeestjes in een handig overzicht hebben gezet? 

Puur Kanoverhuur

Molenstraat 211

5556 TA Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar Puur Kanoverhuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief