De IJzeren Man
Bij de IJzeren Man Weert vind je alles voor een ontspannen of juist actief dagje uit! Kom je ook?
Op zoek naar een leuk dagje uit maar weet je nog niet precies wat je wilt gaan doen? Bij recreatiegebied de IJzeren Man Weert, Noord-Limburg vind je een hoop activiteiten bij elkaar! Je kunt er fietstochten maken, klimmen, de natuur beleven, wandelen, waterskiën, zwemmen en lekker eten en drinken.
Voor de kleinste kids is de kinderboerderij erg leuk. Je kunt vrij tussen de dieren wandelen, ze aaien en met ze knuffelen. Zo zijn er dwerggeiten, ezels, een koe, alpaca’s, pluimvee, watervogels, konijnen, noem maar op. Het is ook mogelijk hier te picknicken bij één van de picknickplaatsen.
Voor wie langer van de natuur wil genieten of meerdere activiteiten wil doen, is het ook mogelijk om te overnachten op de camping of het vakantiepark.
Meer lezen over de IJzeren Man? Klik op de roze button.
Ben je bijna jarig? Kijk onder kinderfeestje voor tips om een verjaardag te vieren!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
7x knutselen voor Pasen
Van paashaaskaartjes en zwaaiende kuikens, tot vrolijk ingepakte eitjes. Om het paasontbijt thuis dit jaar nóg feestelijker te maken, hebben we deze 7 paasknutsels voor je getest. Hiermee zijn de kinderen ook gelijk weer een middagje zoet ;)
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?