Restaurant De Sluis
Lekker eten en drinken, bowlen en plezier maken doe je bij restaurant De Sluis in Weert
Moe en hongerig na het wandelen in natuurgebied De IJzeren Man? Bij De Sluis hebben ze een lekker kindermenu! Probeer eens Moby Dick (kibbeling met frites en appelmoes), Bert en Ernie (frites met een kroket of frinkandel), Tok-Tok (kipnuggets met frites en appelmoes) of Spaghetti Bolognese.
Bij het restaurant hoort ook een bowlingbaan. Je kunt heel makkelijk bowlen combineren met een hapje en een drankje! Bekijk hiervoor de arrangementen via de roze button.
Op zoek naar leuke activiteiten in de buurt? Neem een kijkje in de uitagenda!
Partycentrum / Restaurant De Sluis
Industriekade 58
6006 SJ Weert
Openingstijden
Maandag vanaf 11.30Dinsdag t/m zondag vanaf 10.00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Maak zelf egeltjes van eierkoeken
Lees hier hoe je van eierkoeken in handomdraai leuke egeltjes maakt. Echt een leuk tussendoortje voor in de herfst!
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij regen, gure wind, sneeuw denken we aan warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.