Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Etenswaard

All you can eat uit de wereldkeuken in Valkenswaard!

Genieten van gerechten uit de hele wereld terwijl koks het live voor je klaar maken? Dat is het live cooking concept van wereldrestaurant Etenswaard! Van Europa tot Azië: er is voor ieder wat wils! 

De sfeer is hier gezellig en ongedwongen en behalve dinsdag kun je hier iedere dag terecht voor een gastvrij en eenvoudig concept. All you can eat, we love it! Voor kids is er een speelruimte en ook in het menu (en de prijs!) is er rekening gehouden met je kleintje. Er worden pizza’s, frietjes en diverse snacks geserveerd en ook het grand dessert buffet is helemaal kidsproof!

De prijs? Op doordeweekse dagen iets goedkoper dan in het weekend en voor kids van 3 tot en met 12 jaar betaal je € 2 per levensjaar. Dat vinden wij nou nog eens goed geregeld!

Klik op de roze button om naar de site te gaan. Je kunt hier direct online reserveren.

Tip: Voor alle kidsproof restaurants in Valkenswaard hebben wij een fraai overzicht voor je! 

Restaurant Etenswaard

Frans van Beststraat 17

5554 CZ Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar Restaurant Etenswaard

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

14x Lichtjeswandeling in Noord-Brabant voor kids

Loop samen met je gezin een lichtjeswandeling of bezoek een kaarsjesavond, lampionroute of kaars verlichten rondleidingen, zo kom je nog een goed in de winterse sfeer! Magisch uitje met kinderen tijdens de wintermaanden dat is een bezoek aan een lichtjes avond!

29x kersttradities om met kinderen te doen

Welke kersttradities hebben jullie thuis? Elk jaar samen de kerstboom optuigen, samen een adventskalender maken of allemaal in pyjama cadeautjes uitpakken? Misschien is dit wel hét jaar om een nieuwe traditie te beginnen. 29 ideeën op een rij!

11x favoriete en feestelijke kersthapjes

Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >