Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ski/Snowboard les

Zin om lekker sportief te doen? Volg dan eens Ski en/of snowboardlessen bij SkiFit in Eindhoven.

SkiFit biedt al meer dan 25 jaar ervaring en deskundigheid in het les geven aan kinderen, beginners en (ver)gevorderden.

Skiën en snowboarden doe je bij SkiFit altijd onder deskundige begeleiding van gediplomeerde instructeurs. Je krijgt veel individuele aandacht omdat je met maximaal twee personen per keer op de baan staat. Middels een leerling-volg systeem is er controle op de te volgen methodiek, progressie, planning en overdracht.

Skiërs en snowboarders verbeteren hun techniek op de meest efficiënte wijze op de indoor rollerbaan. SkiFit Eindhoven biedt je die kans. Bij hen kun je eindeloos afdalen, ideaal om je techniek én je conditie te verbeteren. Of je nu een beginnende of gevorderde skiër of snowboarder bent.

Ga zelf ook eens hun oneindige piste ervaren.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over SkiFit!

Tip: Op onze website vind je heel veel leuke cliubjes in en om Eindhoven. Daar zit ook zeker iets voor jou bij!

SkiFit Ski & Partycentrum Eindhoven

Vijfkamplaan 16

5624 EB Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar SkiFit Ski & Partycentrum Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief