Ski/Snowboard les
Zin om lekker sportief te doen? Volg dan eens Ski en/of snowboardlessen bij SkiFit in Eindhoven.
SkiFit biedt al meer dan 25 jaar ervaring en deskundigheid in het les geven aan kinderen, beginners en (ver)gevorderden.
Skiën en snowboarden doe je bij SkiFit altijd onder deskundige begeleiding van gediplomeerde instructeurs. Je krijgt veel individuele aandacht omdat je met maximaal twee personen per keer op de baan staat. Middels een leerling-volg systeem is er controle op de te volgen methodiek, progressie, planning en overdracht.
Skiërs en snowboarders verbeteren hun techniek op de meest efficiënte wijze op de indoor rollerbaan. SkiFit Eindhoven biedt je die kans. Bij hen kun je eindeloos afdalen, ideaal om je techniek én je conditie te verbeteren. Of je nu een beginnende of gevorderde skiër of snowboarder bent.
Ga zelf ook eens hun oneindige piste ervaren.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over SkiFit!
Tip: Op onze website vind je heel veel leuke cliubjes in en om Eindhoven. Daar zit ook zeker iets voor jou bij!
SkiFit Ski & Partycentrum Eindhoven
Vijfkamplaan 16
5624 EB Eindhoven
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.
HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?