Speelbos Das Leuk
Wat een gave plek! Kom spelen en ontdek de vele uitdagingen die Speelbos Herpenduin te bieden heeft!
Lekker klimmen en klauteren midden in het bos!
Het spectaculaire Speeltoestel De Das is 6 meter hoog, 33 meter lang en 23 meter breed. De kop heeft een toren waarin je naar boven kunt klimmen met een net of ladder. Via een buisglijbaan kom je bij de romp. Daarin vind je klimwanden, klimtouwen en rustplekken.
De prachtige toegangspoorten bij het Speelbos zijn ontworpen door leerlingen van basisscholen uit de Gemeente Oss.
Je vindt het Speelbos aan de rand van natuurgebied Herperduin bij Pan & Zo en de Kriekeput.
Meer weten over dit te gekke Speelbos? Klik dan snel op de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven
Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!